Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia na XIII niedzielę zwykłą

26 czerwca 2022, niedziela

1. Uczestnikom codziennych nabożeństw podczas dni eucharystycznych oraz wszystkim czcicielom Bożego Serca, którzy wzięli udział w uroczystościach odpustowych serdecznie dziękujemy. Nigdy za dużo czci dla Najświętszego Sakramentu. Nigdy za dużo miłości do Serca Bożego! Zwłaszcza dzisiaj, gdy tak wiele serc stygnie. Dziękujemy wszystkim, którzy z miłości do Pana Jezusa nieśli w procesjach chorągwie i sztandary, którzy śpiewem i modlitwą czcili Chrystusa. To jest widoczne i dziś bardzo potrzebne świadectwo naszej wiary. To także nasze najpiękniejsze tradycje.

2. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierają dziś po Mszach św. ofiary na wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin. Działalność Caritas będzie można wesprzeć także za tydzień składając ofiarę do skarbony pod chórem. Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc.

3. Główną Uroczystością obchodów Jubileuszu 50-lecia Diecezji będzie Msza Święta we wtorek o godz. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej.

4. Na Mszę św. z modlitwą za udręczonych duchowo zapraszamy we wtorek o 18.30.

5. W czwartek, piątek i sobotę zapraszamy do modlitwy przebłagalnej i wynagradzającej. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek po Mszy św. o 12.00 i o godz. 20.00. Na Mszę św. wynagradzającą Sercu Bożemu    i Niepokalanemu Sercu Maryi zapraszamy w piątek i sobotę o godz. 12.00. Zmiana tajemnic różańca świętego – w sobotę, po Mszy św. o godz. 12.00.

6. W lipcu i w sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 i 17.00. Także biuro parafialne będzie pracować w wakacyjnym, zmniejszonym wymiarze,a popołudniowy dyżur w konfesjonale będzie się rozpoczynał o godz. 16.30.

7. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia. Kontakt w sprawie pielgrzymki: ks. Marcin 519 572 121, ks. Damian 730 130 439