Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela w ciągu roku

23 stycznia 2022, niedziela

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili nas z kolędą do swoich domów. Dziękujemy także za udział w nabożeństwach kolędowych w kościele. Wspólna modlitwa i dzielenie się dobrem zawsze owocuje.

2. Na Mszę św. z modlitwą za udręczonych duchowo zapraszamy we wtorek o 18.30.

3. Za tydzień, w niedzielę poprzedzającą Dzień Życia Konsekrowanych (obchodzony
2 lutego), będziemy gościli w Sanktuarium Siostry Uczennice Krzyża. Siostry włączą się w naszą niedzielną modlitwę i opowiedzą o swojej misji w Kościele. Będzie też można wesprzeć rozbudowę domu prowadzonego przez siostry, który służyć rekolekcjom dla rodzin.

4. Od 31 stycznia (w pierwszym tygodniu ferii szkolnych) parafia organizuje warsztaty teatralne dla dzieci. Mamy jeszcze 8 wolnych miejsc dla dzieci od 7 roku życia
do 4 klasy szkoły podstawowej.Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10.00, a kończą o 13.00. Poprowadzi je aktorka i pedagog pani. Anna Gielarowska. Koszt: 25 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Michałem. W zakrystii można otrzymać numer telefonu.

5. Przy obrazie Matki Bożej Ostrobramskiej został zamontowany szklany panel, na którym będą umieszczone wotywne srebrne serca. Jest to na razie próbny i jeszcze niedoskonały egzemplarz. W krótce powstanie ostateczna wersja. Mamy nadzieję, że na 2 lutego, na święto Matki Bożej Gromnicznej wszystko będzie gotowe.