Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela w ciągu roku

15 września 2019, niedziela

1. Bractwo św. Michała zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem we wtorek o godz. 18.30.

2. W gablocie w kruchcie i na stronie internetowej zostały umieszczone informacje dotyczące przygotowania do I Komunii św. i do bierzmowania. Osoby dorosłe, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy do biura parafialnego.

3. W zeszłym tygodniu rozpoczęły się katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez wspólnotę Neokatechumenatu. Zainteresowanych pogłębieniem swojej wiary zapraszamy we wtorki i piątki po Mszy św. wieczornej.

4. W sobotę, 21 września, po raz szósty, wspólnoty Straży Honorowej NSPJ z całej archidiecezji będą pielgrzymowały do naszego Sanktuarium. Modlitewne skupienie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 13.00. W programie: konferencja, adoracja, różaniec, okazja do spowiedzi i Msza św. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Jezusowego, także nienależących do Straży Honorowej.

5. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Częstochowy na Noc czuwania w intencji Polonii (18-19 października). Na trasie pielgrzymki Góra św. Anny i Toruń. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii i biura.

6. Sanktuarium organizuje pielgrzymkę do Rzymu i południowych Włoch w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Nawiedzimy także miejsca związane z św. ojcem Pio i ks. Dolindo. Pielgrzymkę planujemy na maj 2020 roku. Program dostępny w zakrystii i na stronie internetowej. Zapisy w biurze parafialnym. 

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy samych spokojnych dni. Parafian i Gości polecamy Sercu Jezusa. Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.