Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024, niedziela

Dzisiaj odbędzie się w Szczecinie XX Marsz dla Życia, który pod hasłem „Życie nie zna granic!" o godz. 15.00 wyruszy z Jasnych Błoni do katedry. Będzie on osobistym świadectwem w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Po Marszu dla Życia w Bazylice Archikatedralnej będzie Msza Święta z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W niedziele Okresu Wielkanocnego na godz. 17.00 zapraszamy na Drogę Światła. Jest to nabożeństwo biblijne, podczas którego wspominamy 14 spotkań Chrystusa Zmartwychwstałego ze swoimi uczniami.

We wtorek o godzinie 18.30 Msza św. z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.

W piątek o godzinie 20.00 nie będzie Mszy Świętej, ale zapraszamy o tej godzinie na akademicką Drogę Światła.

Osoby, które zapisały się na lipcową pielgrzymkę do Włoch, mogą odebrać w zakrystii karty uczestnika i instrukcje dotyczące wpłat.

Za tydzień w naszym kościele na Mszy św. o godzinie 15.00 zaśpiewa Męski Chór Słowiki 60 im. Jana Szyrockiego, a po Mszy odbędzie się jeszcze krótki koncert.

Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na renowację i codzienne funkcjonowanie naszego Sanktuarium. Dzięki tym ofiarom udało się prawie w całości dokonać renowacji wnętrza kościoła. Pozostało jeszcze boczne wejście od ulicy Więckowskiego i oczywiście cała kruchta.