Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela w ciągu roku

19 września 2021, niedziela

1. Na Mszę św. z nabożeństwem do św. Michała zapraszamy we wtorek o godz. 18.30.

2. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę albo poszukują Boga, zapraszamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Seminarium odnowy wiary to 9 konferencji oraz spotkania w małych grupach, które będą odbywały się w poniedziałki po Mszy św. o 18.30, począwszy od 4 października. W czasie seminarium przewidziana jest modlitwa o uzdrowienie oraz o dary Ducha Świętego. 

3. Rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia sakramentów świętych: trzecioklasistów
z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00. Spotkania dla uczniów klas 6, 7 i 8, w ramach przygotowania do bierzmowania, odbywają się w niedziele według grafiku umieszczonego w gablocie w kruchcie i na stronie www. Dorosłych kandydatów do bierzmowania zapraszamy do biura. Kolejna edycja kursu przedmałżeńskiego rozpocznie się 7 października.

4. Muzykalne dzieci zapraszamy do zespołu Serduszka. Próby dla kandydatów odbywają się w salce Serduszek w poniedziałki o godz. 17.30.

 

5. W ramach projektu – ODDANI w SERCU – Sanktuarium zaprasza na wspólne rozważanie Pisma Świętego i na sobotnie katechezy zatytułowany: „PO PIERWSZE – CHRYSTUS”. Szczegóły – na plakatach w kruchcie.

6. „Roztańcz ducha u malucha” – to spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wspólna zabawa i śpiew w duchu chrześcijańskim. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 17.00 w salce pod księgarnią.

7. Przy biurze parafialnym został ustawiony kontener Caritas Archidiecezji Szczeciń-skiej, do którego można oddawać czystą, używaną odzież i buty w dobrym stanie, które mogą jeszcze komuś posłużyć. Rzeczy te będą przekazywane potrzebującym.  

8. Archidiecezjalny Dzień Młodych odbędzie się 2 października w Chojnie. Chętnych na wspólny wyjazd do Chojny prosimy o kontakt z ks. Damianem.

9. Przez ostatni rok posługiwał w Sanktuarium ks. Roman Wrocławski SChr. Był skierowany do pracy wśród amerykańskiej Polonii, ale zamknięte granice jego wyjazd opóźniały. W najbliższym czasie wyleci do Kanady. Dziękujemy mu za czas spędzony w Szczecinie i za ofiarną posługę w parafii.