Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela w ciągu roku

7 lipca 2019, niedziela

1. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę. O godz. 11.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa, o godz. 12.00 Msza św. z procesją maryjną.

2. W lipcu i w sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 i 17.00. Także biuro parafialne będzie pracować w wakacyjnym, zmniejszonym wymiarze, a popołudniowy dyżur w konfesjonale będzie się rozpoczynał o godz. 16.30. Do końca września zawieszamy także odprawianie niedzielnych nabożeństw o godz. 17.00.

3. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich uczestniczących w nabożeństwach w Sanktuarium o godny ubiór, także podczas wakacji. Godny ubiór to – zarówno u kobiet jak i u mężczyzn – zakryte kolana i ramiona. Prosimy także, zwłaszcza osoby starsze, o wyłączanie telefonów komórkowych przed wejściem do kościoła. Jedna i druga prośba podyktowane są troską o szacunek dla Pana Boga i dla innych uczestników liturgii.

4. Trwają prace w prezbiterium kościoła. Dzięki rusztowaniom będziemy mogli bezpiecznie dotrzeć do każdego miejsca, sprawdzić i naprawić tynki, umyć ściany i przygotować do malowania. Przepraszamy za związane z tym związane. Taca za tydzień przeznaczona jest na prace remontowe w kościele. Za wszystkie ofiary składane na ten cel bardzo dziękujemy.

5. Parafian i Gości polecamy opiece Serca Jezusowego. Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.